ВКонтакте   Facebook


ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ


Загальні відомості

Березанська філія МАУП

Березанська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом є відокремленим структурним підрозділом Міжрегіональної Академії управління персоналом,що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Березань, вул. Академіка Дородніцина, 8.

На підставі рішення Загальних зборів акціонерів Академії 28 липня 2000 р. було створене Березанське відділення Міжрегіональної Академії управління персоналом, яке перейменоване на Березанський коледж МАУП в листопаді 2005 року. Березанський коледж МАУП на підставі рішення Загальних зборів акціонерів Академії в березні 2007 року був перейменований на Березанську філію МАУП.

З дня заснування діяльність закладу була спрямованна на формування кваліфікованого професорсько – викладацького складу, матеріально – технічної бази.

У 2005 році в Березанському коледжі МАУП студенти навчалися уже не тільки на заочній, а й на денній формі навчання. Зявилися нові спеціальності «Облік і аудит», «Медичний та фармацевтичний менеджмент».

Адміністрація Березанської філії МАУП

Директор – Манько Наталія Олександрівна.

Завідувач навчальної частини – Кащеєва Галина Миколаївна.

Провідний фахівець – Тиха Інна Вікторівна.

Завідувач циклової комісії соціально – гуманітарних дисциплін – Карабань Оксана Миколаївна.

Завідувач циклової комісії фундаментальної підготовки спеціальності «Фінанси» - Варениченко Володимир Павлович.

Завідувач циклової комісії фундаментальної підготовки спеціальності «Правознавство» - Тавлуй Валентина Антонівна.

Завідувач циклової комісії фахової підготовки спеціальності «Фінанси» - Кіщенко Ганна Василівна.

Завідувач циклової комісії фахової підготовки спеціальності «Правознавство» - Лук’яненко Сергій Олександрович.

Нині в Березанській філії МАУП навчається близько 140 студентів на заочній та дистанційній формах навчання.

В Березанській філії МАУП навчальний процес забезпечується штатним науково-педагогічним складом, а також силами провідних спеціалістів, керівників, які залучаються до роботи на умовах штатного сумісництва. Добір кадрів для викладання як фахових, так і інших дисциплін, здійснюється у відповідності до освіти та з огляду на стаж його викладацької та науково-педагогічної діяльності. Освітній процес здійснюють понад 40 викладачів викладачів, серед яких 3 кандидати наук, 4 аспіранта, 10 викладачів вищої категорії.
В східному  районі Київської області (м. Березань, смт. Баришівка, смт. Згурівка, Баришівський, Згурівський, Переяслав – Хмельницький райони) за останні роки темпи соціально – економічного розвитку набули суттєвої позитивної динаміки. Інтенсивно реформуються промислові підприємства, аграрний сектор економіки на основі приватної власності, зростають темпи підприємницької діяльності    в таких галузях як будівництво, банківська справа, розширюється система фінансових послуг у сфері промисловості, аграрного сектору.

Нині випускники є гідними працівниками таких організацій, як Березанський центр зайнятості, Управління Пенсійного фонду в м.Березані, ОДПІ, ОБОП, Прокуратура, райдержадміністрація, міська рада, КП «Міськводоканал» та найбільших підприємствах району ТОВ «Белла центр».

Під час навчання в Березанській філії МАУП студенти мають можливість брати активну участь у студентському науковому житті. Заслуговують на увагу науково-практичні студентські конференції, олімпіади що відбуваються в Академії та її підрозділах.

Різнобарвним і захоплюючим є дозвілля студентів (конкурси «Студентська красуня», «Містер МАУП», різні спортивні змагання та інше), діє туристичний клуб. Студенти подорожують дорогами України та Росії.

Березанська філія МАУП має нове приміщення з просторими, по-сучасному обладнаними аудиторіями. До послуг студентів – чотирьохтисячний бібліотечний фонд навчальної та художньої літератури, читальний зал, комп’ютерний клас.

© Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)